Ürün sepete eklenmiştir.
X
BİZ SİZİ ARAYALIM

Klinik çalışmalar, Celergen’in zihin açıklığımızın, odağımızın ve genel iyi olma anlayışımızın önemli ölçüde iyileştirilmesine yardımcı olduğunu göstermektedir.

Çalışma I – Ruh Sağlığı


Ruh Sağlığı Çalışması
Yaş ortalamasının 44,hafif ile orta şiddette ruh sağlığı koşullarından muzdarip, 688 hasta üzerinde bir çalışma yapıldı .

 

Sonuçlar
Denekler kaygı ve endişe duygularından önemli bir iyileşme bildirmişlerdir (% 32); zihinsel yorgunluk (% 54); uyku bozuklukları (% 47); hafıza kaybı (% 45); ve üzüntü ve depresyon(% 50).

 

Cara VanWormer-Hartman, Hinsdale, Illinois
“Celergen kullanmaya başlamamdan birkaç ay sonra, sadece daha iyi zihinsel netlik olarak tanımlayabildiğim şeyi fark etmeye başladım. İş yerinde, odaklanmayı arttırdığımı ve daha iyi hatırladığımı gözlemliyorum. Celergen, hastalarıma iyi bir hizmet verebilmemi büyük ölçüde geliştiriyor. ”

 

Mental Yorgunluk


Çalışma II – Zihinsel Yorgunluk
Celergen ile uzun süre tedavi gören, zihinsel yorgunluğa bağlı koşullardan muzdarip katılımcılar, şikayetlerinin önemli ölçüde azaldığını hatta bazılarının bunlardan tamamen kurtulduğunu bildirdiler.

Sonuçlar
Azalma – akşam yorgunluğu (% 82,5); uyku sonrası yorgunluk(% 82.9); konsantrasyon (% 76.9); ve uyumakta zorluk (% 75).
Tamamen ortadan kaybolma- akşam yorgunluğu (% 20); uyku sonrası yorgunluk (% 24.3); konsantrasyon (% 20.5); ve uyumakta zorluk (% 25.7)