Ürün sepete eklenmiştir.
X
BİZ SİZİ ARAYALIM

Celergen Etkisi
Klinik Çalışmalar, Celergen’in, egzersiz sonrası toparlanmanın yanı sıra dayanıklılığı arttırmaya yardımcı olduğunu göstermektedir.

Dayanıklılık
Klinik Çalışmalar, Celergen’in Egzersiz Sırasında Oksijen Tüketimi ile Ölçülen Dayanıklılığı Arttığını Gösteriyor.


Oksijen tüketimi
VO2 Max olarak da bilinen oksijen tüketimi, basamaklı olarak artan egzersiz sırasında ölçülen maksimum oksijen tüketimi oranıdır. Bir bireyin kardiyorespiratuar uygunluğunu yansıtır. Profesyonel olmayan ortalama sağlıklı erkek maksimum 35-40 Ml / (kg. * dk.) arasında VO2, ortalama sağlıklı kadın ortalama 27-31 Ml / (kg. * dk.) arasında VO2’ye sahip olacaktır.


Sonuçlar
Celergen’in 21 gün sonra Oksijen Tüketimi (VO2 max) üzerindeki etkisini göstermek için sağlıklı, eğitimsiz denekler üzerine bir klinik çalışma yürütülmüştür. Çalışmanın başlangıcında deneklerin ortalama oksijen tüketimi (VO2 max.) 38.3 Ml / (kg * dk.) idi. Sadece 21 gün sonra, ortalama tüketim 39.6 Ml / (kg * dk.) seviyesine yükseldi..


İyileşme
Klinik Bir Çalışma Celergen’in Egzersiz Sonrası Dayanıklılık ve İyileşmenin Gelişmesine Yardımcı Olduğunu Göstermektedir.


İyileşme
Egzersiz sonrası uygun iyileşme ve güçlü aktivite, hem fiziksel hem de zihinsel olarak, sürekli sağlık için esastır. Kaslardaki başarısız iyileşme, uzun vadeli potansiyel yaralanmaya neden olur ve kişiyi eski haline döndürür.

Sonuçlar
Ortalama 20 yaşında olan 30 sporcu 31 gün boyunca Celergen ile test edildi. % 80’i egzersiz sonrası toparlanmalarında iyileşme olduğunu bildirdi – bu da daha hızlı geri dönüş ve toparlanmaya yol açtı.