Ürün sepete eklenmiştir.
X
BİZ SİZİ ARAYALIM

Celergen Etkisi

Klinik çalışmalar, Celergen’deki temel bileşenlerin; çizgileri, kırışıklıkları ve kaz ayakları hafifletmek için aktif olarak çalıştığını ve cildinizi daha sağlıklı ve güzel bir görünüm için nemlendirerek güçlendirdiğini göstermektedir.

Cilt Sağlığı

Katılımcılar
40-55 yaş arası 43 sağlıklı kadın gönüllü olarak katıldığı çalışmada, katılımcılara önkol kırışıklıklarını ve kaz ayakları üzerindeki etkisini incelemek için Peptit E Kollajen 28 gün boyunca oral yolla verildi ve tedavi edilmeyen kontrol grubu ile karşılaştırıldı.

Sonuçlar
28. günde, Peptit E Kollajen grubundaki deneklerin %71’i, derin kırışıklıklar artarken kontrol grubu ile karşılaştırıldığında derin kırışıklık sayısında önemli bir azalma göstermiştir.

 

Karla Stephen, Lexington, KY
“İki ay önce Celergen’i almaya başladım ve cildim hiç daha iyi görünmedi! Koyu halkalar ve hacim kaybı önemli ölçüde iyileştirildi! ”

 

Yara İyileşmesi
Fibroblastlar normal yara iyileşmesini desteklemede kritik öneme sahiptir. Hücre dışı matris ve kollajen yapımından sorumlu bir hücre türüdür. Birlikte, bu hücre dışı matris ve kolajen insan derisi dokusunun yapısal çerçevesini oluşturur ve doku onarımında önemli bir rol oynar.

Çalışma
Celergen’in toksik olmayan yara iyileşmesinde doğal hücre geri kazanımının niceliksel olarak uygulanıp uygulanmayacağını belirlemek için kültürler kontrol grubu dahil 24 saat gözlemlendi

Sonuçlar
Celergen ile tedavi edilmiş fibroblastlar, hücre iyileşmesi ve kolajen salgısındaki artış ile cilt dokusunun iyileşmesinin sağlanması dahil, yara iyileşme sürecine dahil olan bir dizi biyokimyasal olayı önemli ölçüde pozitif etkiler.