Ürün sepete eklenmiştir.
X
BİZ SİZİ ARAYALIM

Klinik çalışmalar, Celergen’in Osteoartrit ve Eklem Ağrısını önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olduğunu göstermektedir

Osteoartrit


Çalışma
Bu klinik çalışmada, yaş ortalaması 61 olan 2.960 katılımcı, -% 99’u osteoartrit ile ilişkili orta ila belirgin derecede ağrı çektiklerini bildirmiştir.

 

Sonuçlar
Celergen’in bir ay kullanımından sonra % 68.5 kısmi ağrı yaşadığını, % 21ise ağrı semptomlarının tümünün ortadan kalktığını bildirdi. Genel olarak, % 83’ü fiziksel performanslarında iyileşme bildirmiştir.

 

-Dr. Rene ‘Dell’Acqua, Palm Çölü, CA
“Oğlum omurgalarından birini bir buçuk yıl önce bir kazada kırdı. Kronik ağrı ve depresyon ile iyice güçsüz düştü. Ona 4 ay önce Celergen’de başladım. Enerjisini ve ruh halini arttırdı ve acısını tekrar egzersiz yapmaya başladığı noktaya indirdi ve şimdi tekrar kendi gibi olmaya başladı. ”

 

Kalça ve Diz ağrısı
Fibroblastlar normal yara iyileşmesini desteklemede kritik öneme sahiptir. Hücre dışı matris ve kollajen yapımından sorumlu bir hücre türüdür. Birlikte, bu hücre dışı matris ve kolajen insan derisi dokusunun yapısal çerçevesini oluşturur ve doku onarımında önemli bir rol oynar.

Çalışma
Celergen, kalça ve diz osteoartritinden muzdarip 67 gönüllü üzerinde ağrı kesici ve steroidal, antienflamatuar ilaç Diclofernac’a kıyasen test edildi.

 

Sonuçlar
Sonuç olarak, araştırma 42 gün sonra, katılımcıların% 39’u eklem ağrısında önemli bir azalma olduğunu bildirmiştir. Diclofernac kullanan grupta ise bu oran %35 olarak belirtilmiştir.

 

-Dr. Alex Alonso, Miami, FL
“Celergen içgüdüsel olarak vücudunuzdaki en fazla iltihap veya dejenerasyonun nerede olduğunu – eklem ağrısında mı yoksa kalp rahatsızlığında mı yoksa ciltte bir durumda mı olduğunu biliyor gibi görünüyor – ve oraya gidiyor. Vücudunuzun iyileşme sürecine yardımcı olmak için daha fazla askeri oluyor. Süvariler gibi… ”

 

Eklem ve sırt ağrısı


Çalışma
Kör bir çalışmada Celergen ve plasebo sonuçlarını 40 gün boyunca karşılaştırmak için ortalama yaşları 42 olan 116 katılımcı 2 gruba ayrıldı.

Sonuçlar

Katılımcılar aşağıdaki alanlarda gelişmeler olduğunu bildirdi :
Ağrıda Azalma: Celergen -% 44, Plasebo -% 25.
Fonksiyonel Zorluk Derecesinde Azalma: Celergen -% 33, Plasebo -% 26.
Vertebral Kolon Hareketliliğinde Artış: Celergen -% 43, Plasebo -% 27.
GenelDurumdaki Genel İyileştirme: Celergen – 40%, Placebo – 26%