Ürün sepete eklenmiştir.
X
BİZ SİZİ ARAYALIM

Hücre Tedavisi Nedir?
19. yüzyıldan beri, hücre tedavisi, hastalıklara katkıda bulunan hasarlı ve ölmekte olan hücreleri ve yaşa bağlı ciddi durumları tedavi etmek için hayvanlardan toplanan bütün hücrelerin enjeksiyonla uygulanmasını kapsamıştır. Rejeneratif sağlığın en büyük ilerlemelerinden biri olarak kabul edildiğinden, dünyanın en zenginleri tedavi olmak için Avrupa'ya seyahat ederdi. Yüksek etkili olmasına rağmen, bu enjekte edilebilir tedaviler maliyetli ve acı vericidir. Amerika Birleşik Devletleri'nde yasal olarak mevcut olmayan, bu şaşırtıcı, yaşa meydan okuyan tedaviye yarım yüzyıl boyunca sadece zenginler erişebildi.
İsviçre'de formüle edilen Celergen, rejeneratif sağlıkta dünyanın ilk oral hücre tedavisi olarak bir sonraki devrimsel adımdır.
Celergen'in Arkasındaki Bilim

Kaynak
Tüm hücre tedavileri gibi, Celergen'in gücü, bir hayvanın derin deniz somonu ve ringa balığı olan canlı hücrelerden ve DNA'dan elde edilir. Fransa kıyılarından yakalanan bu balıklar, hücreleri ve vücudun derin dokularını gençleştirmek için gerekli besin maddelerini sağlamaya yardımcı olan protein ve enzimlerin güçlü bir karışımını sağlar.
Ekstraksiyon
Başarılı hücre tedavileri kendi zarar görmüş ve ölen hücrelerimizi yenilemek için “canlı hücrelerin” kullanılmasını gerektirdiğinden, Celergen bilim adamları, yukarıdaki balıkların hücrelerini ve DNA'larını dikkatlice uzaklaştırmak için, potansiyellerini ve rejeneratif etkilerini koruyarak “soğuk” bir ekstraksiyon işlemi kullanır.


Kapsülleme
Ekstraksiyondan sonra, Celergen'in güçlü bileşenleri mideye ve ince bağırsağa geçmesini sağlayarak “enterik kaplı” yumuşak jel bir kapsül içine alınır.
Emilim
İnce bağırsak, vücudun ihtiyaç duyduğu besin maddelerinin doğrudan kan dolaşımına emildiği yerdir. Celergen'de bulunan peptitler, Celergen'in güçlü bileşenleri için taşıma şekli olarak işlev görür ve bu da maksimum emilim oranını garanti eder.


Tedavi
Celergen kan dolaşımına girdikten sonra, vücudunuzun aktif bileşenlerini doğrudan ihtiyaç duyulan alanlara önceliklendirdiği ve taşıdığı için hücresel onarımın başlangıç ​​aşaması başlar. Girişte, Celergen vücudun hasarlı bölgelerini her geçişte bir hücre olmak üzere onarmaya başlar- daha sonra farklı bir bölgeye geçer.


Zaman
Celergen uzun süreli bir tedavi olarak görülür. Tam etkisini göstermesi için günlük Celergen dozunun en az 4-6 ay kullanılması önerilir. Yaşlanma sürecinin bir sonucu olarak on yıllarca süren iç hasar, bir gecede onarılmayacak; ancak aylar içinde derinlemesine ve yaşamı değiştiren sonuçları deneyimlemek beklemeye değer.


Sonuçlar
Sonuçlar, hücresel hasarın kapsamı, bireyin algıladığı ve istediği yararları gibi çeşitli faktörlere dayanır. Celergen'in sizde işe yarayıp yaramayacağını bilmek için, Celergen kullanıcılarının yaşadığı tüm faydaların yanı sıra klinik araştırmalarla tespit edilenlerin tümüyle farkında olmak önemlidir.