Ürün sepete eklenmiştir.
X
BİZ SİZİ ARAYALIM

Hücresel Onarımın 5 Aşaması

 

Faz 1
Hasarlı Faz’da, hücreleriniz zarar görmekte ve ölmektedir. Hücre hasarı ne kadar büyük olursa, başlama aşamasına geçmesi o kadar uzun sürer.


Ağrı
Hasarlı evrede, yorgunluk, eklem ağrısı, yaşlı cilt ve diğerleri gibi yaşla ilgili koşulların çoğunu yaşıyorsunuz.


Dr. Uzzi Reiss, Beverly Hills, CA
“Genellikle sadece belirli bir rahatsızlığa değinen ilaç tedavisinin aksine, Celergen vücudumuzda birçok farklı motoru çalıştırıyor. Birden fazla şekilde davrandığından, her hasta için ne yapacağını tam olarak tahmin edemezsiniz. İşe yaraması gereken yerde işe yarar.”

 

Faz 2 – Başlangıç
1-8. Hafta
Başlama aşamasında, Celergen kan dolaşımına sokulur ve hücreler ilk onarım işlemine başlar


Gençlik
Muhtemelen hala bulunduğunuz yaşa bağlı koşulların birçoğunun etkilerini hissetmekle birlikte, tüm vücudunuzun iyileşme yolculuğu başlamıştır.

                                                          

Dr.B, New York, NY
“Açıkçası, Celergen’in yardım edeceğini düşünmedim. Bunun bir aldatmaca olduğunu sanıyordum ama yine de o sihirli hapı umutsuzca aldım. Tam bir etkisini görmem 3 ayımı aldı. Tenim şimdi parlıyor ve arkadaşlarım bana daha genç göründüğümü söylüyor. ”

 

Faz 3-Gençleştirme
9-14 Hafta
Gençleştirme Aşamasında, hücreler günlük olarak tedavi rejiminde devam edecek olan büyük çapta aktif olarak onarılıyor.


Canlılık
Hücreleriniz gençleşme sürecinde, bedeninizde nihayet tam bir içsel iyileşmenin gerçekleştiği bir noktadasınız ve iyileştirme daha belirgindir.


Dr. Karla Stephen, Lexington, KY
“Üç ay önce Celergen’i almaya başladım ve cildim hiç bu kadar iyi görünmemişti! Koyu halkalar ve hacim kaybı önemli ölçüde iyileştirildi!”

 

Faz 4-Bakım
15+ Hafta
Bakım Aşamasında, hücreleriniz uzun süredir olduğundan daha sağlıklı, ancak hala tutarlı bir Celergen rejimine ihtiyaç duyuyor.


İyileşme
Vücudunuz, yaşa bağlı koşulların azaldığı ya da tamamen ortadan kalktığı aşamadaki gelişmeyi sürdürüyor.


Dr. Jocelyn Eberstein, Los Angeles, CA
“Hastalarıma Celergen’i en az 4 ila 6 ay süreyle almalarını ve ne olacağını göreceklerini söylüyorum. Sadece bir hasta devam etmemeyi tercih etti. İşte bu kadar etkili ve hayat değiştiren Celergen olabilir.”

 

Faz 5-Önleme
24 Hafta ve Ötesi
Celergen’in sürekli kullanımıyla, 5 fazın son hedefine yani hücrelerin artık nüksetmeyi ve yeni dejeneratif koşulları önleyecek kadar sağlıklı olduğu aşama olan Önleme Aşamasına ulaşacaksınız.


Sağlık
Önleme Aşamasında, yıllarca yaşamadığınız genel bir mutluluk duygusuyla kendinizi daha iyi, daha sağlıklı ve kendinden emin hissedeceksiniz.