Ürün sepete eklenmiştir.
X
BİZ SİZİ ARAYALIM

Celergen Nedir ?

Celergen deniz ürünlerinden elde edilen yaşlanma karşıtı hücre besin takviyesidir. Yaşlanma sürecini yavaşlatmak için hücre yenilenmesi ve uyarılması üzerine etki eden bir besin takviyesidir. Ayrıca vücudumuzdaki serbest radikaller ve oksidatif stresle savaşır. Etkili hücre gençleştirme süreci sayesinde, Celergen enerji düzeylerini yükselterek, gençliği ve canlılığı korur ve uzatır.

Hücre Terapisi Nedir ?

Hücre terapisi, hücrelerin uyarılması, gençleşmesini ve yenilenmesini tetikleyen etkili bir dönüşüm terapisidir. Bu yenilenme ve iyileşme süreci dokuların ve organların optimum seviyede sağlıklı olması için kritik önem taşımaktadır. Hücre terapisi vücudumuzun kendi iyileştirici ve canlandırıcı güçlerini harekete geçirir ve uzun süreli bir etki gösterir. Hücre terapisi hasarlı ve ölü hücreleri etkili biçimde onarıp yenileyerek yaşlanmayla savaşır ve gençliği, enerjiyi ve canlılığı koruyup uzatmaya yardımcı olur.

Hücre Terapisi Güvenli mi ?

Hücre terapi bilimi yeni bir olgu değildir. Hücre terapisi tıbbi iyileştirme için kullanımı binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Modern çağ canlı hücre terapisi 1931’de organ çıkarma ve hücre terapisi tekniğinin ilerlemesine önemli katkıda bulunan Dr.Paul Nieshans’ın özneli araştırmasıyla küresel ölçekte itibar kazanmıştır.Olağan üstü başarı sayesinde, Hücre terapisi etkili bir REJENETİF teknik olarak küresel şöhrete kavuşmuştur.
Hücre terapisi vücudumuzun içindeki hücre uyarımı ve yenilenmesi üzerinde etki eder ve cerrahi bir yöntem değildir. Celergen bir gıda takviyesidir ve hücre terapisinin faydaları , oral yoldan kullanım için yumuşak jel kapsüller halinde sunulmaktadır. Güvenli ve zararsızdır.

Celergen’i Kimler Kullanmalı ?

Celergen, sağlık bilinci olan ve yaşlanmanın gündelik etkileriyle mücadele etmek isteyen erkek ve kadınlar için uygun bir deniz ürünlerinden elde edilen yaşlanma karşıtı hücre terapi takviyesidir. Celergen içindeki antioksidanlar sayesinde, erken yaşlanmayı ve yaşa bağlı hastalıkları engeller, bağışıklık sistemini ve sağlığı güçlendirmeye yardımcı olur.

Celergen’in İsviçre’de Uygulanan Eşsiz Üretim Prosesi Nedir ?

Celergen, İsviçre Soğuk Proses DNA Ekstaksiyon Teknolojisi kullanılarak üretilir. Bu yöntemde, DNA ekstaksiyonu için özel fotolitik enzimler ile uzmanlık bünyesinde faydalanılan hücre terapisi teknolojisi kullanılmaktadır.
Yöntemimizin, üretim prosesinde ısı uygulanmaması sebebiyle takviyelerin ve vitaminlerin standart üretimden farklıdır. Bilindiği gibi oldukça ucuz bir proses olan ısıl bileşenlere zarar vererek, ürünlerin etkinliğini ve gücünü etkiler.

Celergen ile Diğer Vitaminler veya Besin Takviyeleri Arasındaki Fark Nedir ?

Vitaminler ve birçok gıda takviyesinin standart üretim prosesinde, ürünün besin değerine büyük oranda zarar vererek , ürünün etkinliğini ve gücünü etkileyen ISIL İşlem kullanılmaktadır.
Celergen, İsviçre Soğuk Proses DNA Ekstaksiyon Teknolojisi kullanılarak üretilir. Bu sayede Celergen’de bulunan besin maddelerinin gücü, maksimum düzeyde fayda sağlayacak şekilde korunmaktadır.

Celergen İlaç mı ?

Hayır ilaç değildir. Celergen ile ilgili sonuçları kanıtlanmış çok sayıda bağımsız klinik çalışma ve dünya genelinde uzman akreditasyonlar bulunmakla birlikte Celergen ilaç değildir. Sağlığı iyileştirmeye yönelik bir besin takviyesidir ve güçlü yaşlanma karşıtı özellikleri vardır.

Celergen’in Sertifikaları Nelerdir ?

En önemli sertifikasyon, İsviçre ihracat onayı sertifikasıdır. Diğer sertifikaları ise, FDA uyumlu, İsviçre halk sağlığı sertifikası, İsviçre denetim hizmetleri, IMO kontrolü ( İsviçre Organik Tarım Talimatnamesi ve Yönetmeliği), Eurocerta Food ( Avrupa Standart Denetimi ile gıda üretim ISO 14001 ), Almaya Sertifikasyon Akreditasyon Konseyi , Kalite ve Teknik Yeterlilik temin etmeye yönelik testler, TQM ve EMS’dir.

Celergen Ne Zamandır Piyasada Bulunmaktadır ?

Celergen Mayıs 2009’da piyasaya sürülmüştür ve bu güne kadar 10,000’den fazla kişi tarafından kullanılmıştır. Besin takviyesi söz konusu olduğunda en güncel teknolojik yeniliklerin ve tıbbi gelişmelerin yeni geliştirilmiş takviyelerde uygulanması idealdir.
Celergen nispeten yeni bir ürün olsa da ürünün piyasaya sürülmesinden 2 – 3 yıl önce yapılmış kanıtlanmış bağımsız klinik çalışmaları vardır ve en önemlisi, hücre terapileri, tıbbi uzmanlar, gastroenterologlar, araştırmacılar ve eczacıların yer aldığı Celergen’i geliştiren ekip besin takviyeleri araştırması ve geliştirmesi konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahiptir.
Ayrıca İsviçre kalite ve markası da tartışmasız önemli bir güvencedir.
Celergen İsviçre’de Geliştirilip Üretildiğinden Nasıl Emin Olacağım ?
Sertifikasyonlarımıza, özellikle İsviçre İhracat Onayına bakınız. Üretici, birinci sınıf üretim tesislerine, küresel kalite standartlarına ve uzman deneyime ve itibarı sahip dünyaca ünlü bir İsviçre Şirketidir.