Ürün sepete eklenmiştir.
X
BİZ SİZİ ARAYALIM

İSVİÇRE BİYOTEKNOLOJİSİ CELERGEN SERUM ROYALE

Celergen Serum Royale

Bu gelişmiş yaşlanma karşıtı serum, hücresel terapinin unsurlarını kullanarak harika sonuçlar verir.

Yaşlanmanın en görünür belirtilerini giderir.

 

Cildin Yaşlanmasını 

Başladığı Yerde Bitirin

 

 

Hücre yenilenmesini ve onarımını uyararak cildinizin yaşlanmasını durdurmak için asla çok erken veya çok geç değildir. Celergen Serum Royale'in proaktif özlerinin sinerjik kombinasyonu, yaşlanma sürecini geciktirir, müdahale eder ve başladığı yerde yaşlanmayla savaşır; yaşlanma sürecinin kalbini hedefleyerek ve hücresel düzeyde müdahale ederek.

 

İsviçre’nin Cildi Kusursuzlaştıran Formülünü Keşfedin

 

 

İsviçre'de Geliştirilen Özel İsviçre Hücresel Cilt Bakımımızla Kendinizi Şımartın!

Celergen Serum Royale;  Celergen'in tescilli özel BIODNA Hücresel Marin kompleksini ve Peptit E Kollajenini, biyolojik olarak aktif maddeler ile yani botanik bitkilerden elde edilen hücre özleri olan BotaniCells ve Cellagene ile birleştirmiştir.

Bu güçlü gençleştirici, cildinizi daha sıkılaştıracak ve porselen bir görünüme dönüştürecektir.

 

Cildiniz İçin Maksimum Lüks

 

 

 

Celergen'in Özel BIODNA Hücresel Marin Kompleksi

Celergen'in Gelişmiş İsviçre Hücresel Marin Tedavi Takviyesinin büyük başarısı ile Celergen Serum Royale, aynı zamanda güçlü ve etkili BIODNA Hücresel Marin Kompleksi'ni de içeriyor. Bu kompleks, aktif bileşenlerin depolimerizasyonunu önleyen ve ürünün etkinliğini sağlayan tescilli biyolojik DNA ekstraksiyon teknolojisi kullanılarak ekstrakte edilir.

BIODNA Hücresel Marin Complex'in antioksidan özellikleri, cildimizi besler ve zenginleştirir, aydınlatır, nemlendirir ve parlatır.

 

Peptit E Kollajen

Bu son derece konsantre değerli serum, en zorlu ciltler için hücresel uzun ömürlülüğün sırrını sunan özel Peptid E Kollajen içerir. Günden güne cildiniz gücünü yeniden kazanır, yüzünüzün şekli yavaş yavaş yeniden tanımlanır, kırışıklıklar ve ince çizgiler düzelir.

Daha fazla etki için, bu inanılmaz ipeksi serum, BIODNA Hücresel Marin Complex ile sinerji içinde çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

 

Celergen'in OXYIS Hücresel Prosesi

 

 

Zamanı Geri Alma Gücü

OXYIS Hücresel Prosesindeki önemli bir bağlayıcı bileşen OxyCell'dir. Bu, cildimizdeki hücrelere temel besinleri vererek bir taşıyıcı ve taşıma mekanizması olarak tasarlanan Celergen Serum Royale'e özgü önemli bir tescilli bileşendir.

OxyCell, OXYIS Cellular prosesi sırasında hücrelerimize oksijen beslemesini artırarak, hücre epidermisinin metabolik süreç için gerekli olan optimum oksijeni emmesini sağlayarak

Kronik Sessiz Enflamasyonu yatıştırır.

Bir doz enerji veren besin ile, cildimizi daha genç ve canlanmış hale getirerek erken yaşlanmanın başlıca nedenlerini engeller.

Bu hızlı nüfuz eden formül, serbest radikaller gibi zararlı ajanları sinerjik olarak yayar ve cildimizde hızlı bir nem artışı sağlar.

 

İhtiyacınız Olan Tüm Nem

Tek Bir Şişede

 

 

BotaniCells

Özellikle hücre metabolizmasını ve cilt yenilenmesini artırmayı amaçlayan BotaniCells, yalnızca botanik bitki plasentalarından ve özlerinden türetilen oksidatif strese karşı çalışır; aynı zamanda hücre büyümesi ve gelişimi için gerekli besinleri sağlar.

Cellagene

Cellagene, dünyanın en etkili doğal şifalı maddelerinden biri olarak bilinen çeşitli botanik ve bitkisel aktif özlerin bir kombinasyonudur. Cellagene ayrıca, kırışıklıkları sürekli olarak onarmaya ve doku sıkılığını artırmaya yardımcı olmak için ciltteki iyileşme sürecinin temel mekanizmalarını da uyarır.

 

Güzellik Hiçbir Zaman Uyumaz

 

Celergen Serum Royale, İsviçre'deki ünlü Cilt Analiz Enstitüsü tarafından klinik olarak kanıtlanmıştır. Klinik deneklerimizin deneyimlediği şaşırtıcı sonuçlar çok çeşitlidir ve bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

  • %90'ı cilt dokusunda bir iyileşme fark etti.
  • %80'i cildinin tazelenmiş ve yenilenmiş göründüğünü bildirdi.
  • %75'i çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde bir iyileşme fark etti.

OxyCells'in 14 gün boyunca günde iki kez uygulanmasıyla 25 ila 55 yaşları arasındaki 20 kadın üzerinde daha ileri klinik çalışmalar yapıldı. Kırışıklıkların derinliğindeki azalma ve alan fraksiyonu başına kırışık sayısındaki azalma, diyagram 2a ve 2b'den açıkça görülmektedir.

 

Celergen Serum Royale ile Her Yaşta Aktif Müdahale

30+

Kronik Sessiz Enflamasyonun başlamasını engelleyerek ve cilt hücrelerinizi besleyerek ve enerji vererek cildinize müdahale etmeye başlar.

 

40+

Göz ve ağız çevresindeki erken çizgileri azaltır, kolajen üretimini ve hidrasyonu artırır, ışıltıyı yeniden sağlar.

 

50+

Yaşlanma belirtilerini hafifletir, cildin canlılığını korur ve daha fazla hasarı önler.

 

 

Celergen’in Gelişmiş İsveç Marin Hücre Terapisi Takviyesi Ve Celergen Serum Royale İle Gençliğin Lüksünü

Yeniden Tanımlayın

 

 

 

Canlı Gençliğinizi Yeniden Kazanmak İçin Mükemmel Bir Birliktelik

 

Bir Daha Asla Yaşınızı Göstermeyeceksiniz