Ürün sepete eklenmiştir.
X
BİZ SİZİ ARAYALIM

Hasarlı Faz'da hücreleriniz hasar görür ve ölür. Hücre hasarı ne kadar büyükse, başlangıç ​​aşamasına geçmek o kadar uzun sürer.

SONUÇ

Hasarlı aşamada, yorgunluk, eklem ağrısı, yaşlanmış cilt ve diğerleri gibi yaşla ilişkili birçok durumu yaşıyorsunuz.

0 HAFTA

Gençleştirme Aşamasında hücreler, günlük tedavi rejimine devam edecek şekilde büyük ölçekte aktif olarak onarılmaktadır.

SONUÇ

Hücreleriniz gençleşme sürecindeyken, nihayet vücudunuz gerçek iç şifanın gerçekleştiği ve iyileşmenin daha belirgin olduğu bir noktadadır.

9-14 HAFTA

1-8 HAFTA

Başlangıç ​​Aşamasında, Celergen kan dolaşımına giriyor ve hücreler ilk onarım sürecine başlıyor.

SONUÇ

Yaşadığınız yaşla ilgili koşulların birçoğunu muhtemelen hala hissederken, tüm vücut iyileştirme yolculuğunuz başladı.

15+ HAFTA

Bakım Aşamasında, hücreleriniz uzun süredir olduğundan daha sağlıklıdır, ancak yine de tutarlı bir Celergen rejimine ihtiyaç duymaktadır.

SONUÇ

Vücudunuz, yaşa bağlı koşulların azaldığı veya tamamen ortadan kalktığı yerlerde deneyimlediğiniz iyileşmeyi sürdürüyor.

24+ HAFTA

Celergen'in sürekli kullanımıyla, hücrelerin artık nüksetmeyi ve yeni dejeneratif koşulları önleyecek kadar sağlıklı olduğu 5 aşamanın tamamının - Önleme Aşaması - Nihai Hedefine ulaşacaksınız.

SONUÇ

Önleme Aşamasında, yıllardır yaşamadığınız genel bir esenlik duygusuyla kendinize daha iyi, daha sağlıklı ve daha güvenli hissedeceksiniz.

Klinik Çalışmalar, Celergen’in daha aktif bir yaşam tarzı için Enerjiyi arttırmaya yardımcı olduğunu gösteriyor. Çalışma-I Ağrı Katılımcılar Zihinsel

Hücresel Onarımın 5 Aşaması   Faz 1 Hasarlı Faz’da, hücreleriniz zarar görmekte ve ölmektedir. Hücre hasarı ne

Klinik çalışmalar, Celergen’in zihin açıklığımızın, odağımızın ve genel iyi olma anlayışımızın önemli ölçüde iyileştirilmesine

Celergen Etkisi Klinik Çalışmalar, Celergen’in, egzersiz sonrası toparlanmanın yanı sıra dayanıklılığı arttırmaya yardımcı olduğunu göstermektedir. Dayanıklılık Klinik

Klinik çalışmalar, Celergen’in Osteoartrit ve Eklem Ağrısını önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olduğunu göstermektedir Osteoartrit Çalışma Bu klinik

Celergen Etkisi Klinik çalışmalar, Celergen’deki temel bileşenlerin; çizgileri, kırışıklıkları ve kaz ayakları hafifletmek için aktif

Neden Celergen?

Celergen, insan vücudunun doğal iyileştirme güçlerini uyaran güçlü bir beslenme tedavisidir. Celergen, tek tek hücrelerin onarımını ve gençleşmesini tetikler. Anahtar bileşenlerinden biri tescilli bir Hücresel Deniz Kompleksi'dir. Bu kompleks, güçlü yaşlanma karşıtı özelliklere sahip, derin deniz canlıların DNA özlerinden elde edilmektedir.

CELERGEN HAKKINDA

Celergen, İsviçreli, Fransız ve Alman ünlü anti-aging uzmanları ve bilim adamları tarafından yıllar süren araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda üretilmiştir. Anti-aging özelliği, hücrelerinizi koruyarak onarmasından, ihtiva ettiği deniz ürünleri özleri ile hücrelerinizi yeniden yapılandırmayı başarmasından ileri gelmektedir. Celergen kapsül, kapsamlı olarak uluslararası kalite standartlarına göre sertifikalanmış bir üründür. Fransa’ da Avrupa’nın en büyük ve en gelişmiş Klinik Test Araştırma Merkezinde Bio- HC tarafından klinik olarak test edilmiştir. Bio- HC alanlalarında uzmanlaşmış dermatolog, alerji uzmanı, biyokimya uzmanı, bakteriyolog, doktor ve eczacılardan oluşan sağlık profesyonellerinden oluşmuştur. Dünyanın sayılı üreticilerinden olan İsviçre’li SWISSCAPS firmasında üretilmektedir. Celergen Türkiye Ailesi olarak; sağlık sektöründe üstün deneyime sahip, Eczacı topluluğundan oluşan bir ailenin önderliğinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.